(0545) 546 5009._Şirinevler Mh. Hürriyet Cd. No: 323/a Nazilli

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamızın amacı sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sektörde oluşan yenilikleri takip edip, uygun fiyata kaliteli hizmet vermektir. Hizmet vermiş olduğumuz sektör sürekli gelişen kendini yenileyen ve değişime açık bir sektördür. UZMAN Bilişim & Güvenlik bu değişime ayak uydurabilen dinamik bir yapıyı kendin de barındırmaktadır.

Misyonumuz

Gelişen teknoloji, daha iyisini yapmamız için ufkumuzu genişletmekte ve sizlerin farklı taleplerini karşılayabilmek için bizleri araştırma-geliştirme çalışmalarına sevk etmektedir.

Kalite politikamızın ve Ar-Ge çalışmalarımızın sizlerden destek görmesi sayesinde hızla büyüyen firmamız, alanında bilgili ve uzman personelleriyle siz müşterilerimize destek vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

  1. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde Bilişim Teknolojileri alanında lider bir konuma yükselmek.
  2. Taleplere doğru zamanda, doğru çözümler üretmek ve üretmiş olduğu çözümleri eksiksiz ve hızlı uygulayan lider firma olmak,
  3. Faaliyetlerimizi yaparken, müşterilerine saygılı, dürüst ve kalıcı olmanın yanı sıra birlikte çalışmış olduğu kurum ve kuruluşlara da katma değer sağlayan bir firma olma yolunda ilerlemek.
  4. Kaliteden ödün vermemek her- kese her keseye uygun güvenlik çözümleri üretebilmek ve kusursuz projeler oluşturabilmek.